Forum izviđača Zenice, BiH ali i Balkana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum izviđača Zenice, BiH ali i Balkana

Mjesto susreta izviđača na internetu
 
PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 Predstavite se

Go down 
+12
Ammar
Dise07
nery
BugsBUnny
emir_scout
Sajon
Đena
Dunjica_ZA
Majac!
azemir
Grizli_Nish
Ajdin
16 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Ajdin
Admin
Admin
Ajdin


Broj komentara : 137
Age : 36
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-22

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeMon May 05, 2008 5:53 pm

Ovdje se predstavite
ko ste, šta ste, odakle ste, iz kojeg odreda ste, od kad ste član izviđača, na kojom akcijama ste bili i šta god zelite reči o sebi još, ovdje slobodno možete Very Happy
pa izvolite

MOLIM VAS DA OVDJE NEPIŠETE PORUKE DOBRODOŠLICE NOVIM ČLANOVIMA
VEĆ U TEMU ZA DOBRODOŠLICU ILI JEDNOSTAVNO POŠALJITE TOM ČLANU PRIVATNU PORUKU DOBRODOŠLICE


Ajdin: komentar modifikovan dana: Mon May 05, 2008 6:25 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.ajdintursanovic.blogger.ba
Grizli_Nish

Grizli_Nish


Broj komentara : 5
Age : 35
Mjesto : Nish
Registration date : 2008-05-05

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeMon May 05, 2008 6:13 pm

Zdravo svima,

Ja sam Dusan Nikolic a svi me zovu Grizli, inace sam iz Nisa...U ovoj sekti zvanoj "izvidjaci" sam jos od davne 1996. godine...
Bio sam prvo u OI "Vozd Karađorđe" 10 godina pa sam onda "sticajem okolnosti" presao u OI" Josif Pančić" pre dve godine...Trenutno u odredu vrsim funkciju nacelnika. Što bi se narodski reklo na akcijama sam prošao "sito i rešeto" tako da imam iskustva u takmicenju i organizovanju istih. Takodje sam i clan redakcije najpopularnijeg scoutzina (izviđačkog magazina) medju clanstvom "OMORIKE" Smile. Volim da se zezam i druzim sa svima, a narocito sa izvidjacima Smile. Tako da ako vas nesto vise interesuje mozete me kontaktirati ovde ili na mail dusan@pancic.org, grizlja@hotmail.com, www.myspace.com/grizlinis, ili na telefon 99381 64/ 397-75-78 ili u Djerdapskoj 52a ili u odredu na adresi Trg Svetog Save 31b....A mozete i da me ne kontaktirate ako vam ne trebam... Smile

U nadi da cete me razumeti pozdravljam vas izvidjackim pozdravom Z-D-R-A-V-O... Smile

Vaš Grizli
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeTue May 06, 2008 1:19 am

Ja sam Ademir Malicbegovic (Azemir:).Rodjen sam 30.09.1988.god.u Zenici.U ovoj organizaciji sam od 2005 godine....mada prvi put na izvidjacko taborovanje Boracko jezero sam otisao 1999.godine:)

Na pocetku sam bio par mjeseci u O.I "Smet", zatim sam presao u O.I"LISAC" i tu sam sve do danas...Od sada sam bio na par akcija, a to su:takmicenja u sljedecim gradovima Dubica,Banovici,Mostar,Sarajevo....
Do prije sedmicu dana sam uredjivao blog O.I "SMET",ali zbog nekih problema koje necu sad sa navodim prestao je sa radom...Sad
Sto se tice taborovanja na nasem jezeru bio sam svake godine od 1999 do 2007 izuzev 2004,2006 godinu.

Toliko o meni!

Izvidjacki pozdrav

Z-D-R-A-V-O Very Happy
Predstavite se 135075-249409-3180959-ademir1


azemir: komentar modifikovan dana: Tue May 06, 2008 5:19 am; prepravljeno ukupno 4 puta
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Majac!
Moderator
Moderator
Majac!


Broj komentara : 125
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-04-23

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeTue May 06, 2008 2:58 am

eh ev u kratko posto zurim..
Zovem se Maša prezivam Ćosić hahah..
ne sad ozbilja..imam 20 godina u izvidjacima sam od 1997 bila sam clan O.I.Bosna 96,a od prije dvije godine mislim da sam jedina Sarajka u Zenickim Izvidjacima sam O.I.Lisac =)
bila sam na zilion taborovanja a najvise u sjecanju mi je ostala smotra izvidjaca 2001..jos jedno ljetovanje koje pamtim je Kabalovo izvidjacki dom na planini Igman..
sve inf o meni mozete dobiti na www.dernek.ba.,na myspace..te na facebook..
toliko od mene za sad odoh strebat imam ispit drzite mi fige..
sve vas ljubim al jednog volim
M.
Na vrh Go down
http://majac.blogger.ba
Dunjica_ZA

Dunjica_ZA


Broj komentara : 6
Age : 34
Mjesto : Zajecar
Registration date : 2008-05-04

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeTue May 06, 2008 5:11 am

Ja sam Dunja Marushic,iz Zajechara sam(istochna Srbija),rodjena 25.12.1989. godine!Smile
U izvidjachkoj organizaciji sam od 1998.godine,chlan O.I. "Djordje Simeonovic",vodja chete izvidjacha i planinki,chlanica ekipe Aspida i tako... Smile
Zavrshavam Gimnaziju u Zajecharu,a nadam se da cu uskoro uspeshno da upishem i fax!Smile
volim da putujem,da se zezam,druzhim,da pevam,uglavnom slusham rock,ali nemam nishta ni protiv ostalih vrsta muzike!jednostavno recehno volims ve shto vole mladi!Razz

toliko od mene za sad!pozz Smile
Na vrh Go down
Ajdin
Admin
Admin
Ajdin


Broj komentara : 137
Age : 36
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-22

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: O meni   Predstavite se Icon_minitimeTue May 06, 2008 5:17 am

Ja sam Ajdin Tursanović.
Rođen sam 20.07.1988. godine u najljepšem gradu Zenici, gdje i danas živim.
Član sam izviđačke organizacije od 1998. godine i bio sam član u sve tri odreda u našem gradskom savezu.
Bio sam na dosta akcija da sad nenabrajam ( poslije ću ), i obavljao sam mnoge funkcije npr.
načelnik odreda " Smet ", načelnik za plan i program SIOZ - a, nečelnik čete " Miroslav Krleža ", sekretar načelstva SIOZ - a, načlnik smjene na taborovanju, voditelj KZP - a, instruktor na dvije škole za vodnike I stepena, i standardne predvodnik, vodnik.
Trenutno obavljam funkciju načelnika odreda izviđača " Zmajevac " Zenica.

Toliko sad zasad o meni poslije ću možda dopisati jos nešto heheheheh

Moj lični blog Ajdin Tursanović

veliki pozdrav
Na vrh Go down
http://www.ajdintursanovic.blogger.ba
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeTue May 06, 2008 9:12 am

Weee evo i mene Very Happy hehe
-za pocetak da kazem da mi je drago da vidim i izvidjace iz drugih zemalja Very Happy
superiska
-ja sam Đena Very Happy ili vam ga Jenna ...heheh rodjena sam 02.02.1991.
-u nasoj organizaciji sam od 99.
-radim u dva odreda: Smet i Zmajevac
-i predvodnik i vodnik sam
-kao i prijateljica Dunja volim sve sto vole mladi...to najbolje znaju ovi moji ludjaci odavdje...da pjevam,plesem,slusam muziku itd
et....toliko za sad Razz
Na vrh Go down
Sajon
Moderator
Moderator
Sajon


Broj komentara : 26
Age : 34
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-24

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeTue May 06, 2008 10:34 am

Ja sam Ajdin,Ahmetspahic Ajdin Very Happy
Neki me zovu Sajonara neki sajon neki Ajda neki vako neki nako...zovite me kako hocete odazvacu se ako mogu Very Happy
prvi put sam se susreo sa izvidjacima 1999. godine,kada sam bio u jatu svoje skole..tada sam ucestvovao na "Oktobarskim susretima poletaraca"...
jato se zvalo "Labudovi" ali se ubrzo raspalo...nakon 4 godine ponovo sam u izvidjacima 2003.godine ali ni tada se vod nije dugo zadrzao...mogu izdvojiti jedino bivak na smetovima..eh...2007.godine prijavljujem se na Eko skolu..uspjesno zavrsavam i ev me sada vodnik jednog prekrasnog voda "Cuvari prirode"...da napomenem ucestvovao sam na nekoliko seminara,IKŠ na Smetovima (gdje sam bio najbolji polaznik Embarassed ) i na za sada jednom takmicenju u Dubici gdje smo osvojili drugo mjesto...

Takođe,maturant sam Opce Gimnazije u Zenici i nadam se skorom upisu na fax...volim sve vrste muzike..bez obzira na zanr..sve sto mi se svidi..et tako sta ja znam ak vas jos sta zanima pitajte licno ili putem nekih digitalnih uređaja Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeTue May 06, 2008 1:14 pm

Eh hajd da se i ja ovdje dodam.

Zovem se Zaim Brkic, imam 19 godina i volim sve sto vole mladi. Clan sam izvidjacke organizacije od 2006 godine koja je ujedno i moja prva godina na taborovanju i najbolja do sad Very Happy .
Do 2007 bio sam clan starijeg voda "Vuciji Pakt" gdje mi je ovaj hajvan sto je napravio ovaj forum bio vodnik. Ali taj isti hajvan me je poslao na eko skolu jer je prepoznao moje kvalitete lol! affraid
Sad sam clan O.I. "Zmajevac" gdje sam vodnik mladjeg voda "Izgubljeni" (stvarno su nekakvi izgubljeni) i zamjenik nacelnika odreda.

Dosta o mom zivotu u izvidjacima, sad malo vise o meni licno.
Ja sam mlad, jak, zenama drag nag itd. Zavrsio sam Zanatsku i Tehnicku skolu i imam viziju da cu studirati Engleski Jezik i knjizevnost.
Volim slusat sve vrste muzike, posebno hip-hop i rock.

Joj ne znam vise sta da pisem confused a i mrsko mi je vise, koga nesto interesuje evo mu linkovi pa moze saznati nesto vise

http://www.dernek.ba/profil/Ajzaklija
http://www.myspace.com/zaim989
Na vrh Go down
emir_scout
Admin
Admin
emir_scout


Broj komentara : 61
Age : 32
Mjesto : Zenica BiH
Registration date : 2008-04-24

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeTue May 06, 2008 3:09 pm

Ja sam Emir Serdarevic, imam 15 godina(najmladji sam na forumu ja mislim ... hhaha)... Nadimak nemam. Sa Izvidjackom organizacijom sam se upoznao 1999 godine na taborovanju (Boracko jezero) tada mi je vodnica bila Tweety. Nakon toga idem na svako taborovanje do 2007 ... 2005 godine sam se prikljucio i u SIOZ u odred "Smet" tada mi je vodnik bio Karic Benjamin, a pomalo i Adel Sinanovic... a 2006 sam se prijavio na Eko skolu koju sam i polozio... tako da sam sad vodnik u OI "Zmajevac" , vodu zvanom "Hrabra druzina"... akcije i seminari na kojima sam bio su "U susret proljecu" 2006 i 2007, taborovanja 1999-2007, ciscenja Borackog, ciscenja Smetova, seminari na Smetovima kao i IKS na Smetovima...

Volim sve vrste muzike ... vise informacija o meni 063573572 , emirserdarevic@hotmail.com,zatim na facebooku te na www.dernek.ba/profil/MiRe_nicaZe_RZ


emir_scout: komentar modifikovan dana: Mon Apr 27, 2009 8:42 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
BugsBUnny




Broj komentara : 43
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-24

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeThu May 08, 2008 7:21 am

zdravo svima...

zovem se Kenan Zec ljudi koji me vole zovu me Zec, oni koji me ne vole, uglavnom me i ne zovu (ali ne zovem ni ja njih)... Razz
roden sam u najljepsem gradu na svijetu Zenici tu sam zavrsio osnovnu i srednju skolu....kako...samo Bog zna
trenutno studiram
u izvidjacima sam ma od 1996 i od tada sam clan odreda Smet, nadam se da cu tu ostati do smrti
bio sam na puno akcija, zimovanja, ljetovanja, skola, ali meni najljepsi period u izvidacima je kada sam bio konacar za vrijeme pokojnog cika Popare mladeg…te tri godine su nesto nezaboravno…danas sam nacelnik za medunarodne odnose tu funkciju mi je dodjelio Amir nacelnik za plan i program na nivou fereracije BIH….ma sala, danas sam nista samo clan…
puno Vas pozdravljam a posebno ovu djevojku sto voli jednog i nadam se da sam to ja Embarassed Embarassed
volim te puno majac I love you


BugsBUnny: komentar modifikovan dana: Thu May 29, 2008 12:48 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Majac!
Moderator
Moderator
Majac!


Broj komentara : 125
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-04-23

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeThu May 08, 2008 7:30 am

jesi ti si..
I ja tebe BugsBUnny
Na vrh Go down
http://majac.blogger.ba
Majac!
Moderator
Moderator
Majac!


Broj komentara : 125
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-04-23

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeTue May 13, 2008 7:55 am

zar je sam ovo sto nas ima?a ostali clanovi
Na vrh Go down
http://majac.blogger.ba
nery

nery


Broj komentara : 6
Age : 29
Registration date : 2008-05-14

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeWed May 14, 2008 7:28 am

ZDRAVO
Ja sam Nejra Čoloman,nadimak nery.Rodena sam u Zenici,trenutno sam u Osnovnoj Skoli "Mak Dizdar",imam 13 godina,član SIOZ-a sam tek sedmicu dana.Bila sam na dočeku voza povodom "33 godine postojanja kolovoza Doboj-Zenica"...,vodnik mi je Zaim,sto znaci da sam u vodu 8 razreda....et ak nekoga nesto zanima neka pita.
Na vrh Go down
http://serrano-forever.nice-theme.com/
Dise07

Dise07


Broj komentara : 8
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-06-10

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 11:44 am

Pozdrav svima...

Ja sam Adis K. (zovu me dise ,adi ,adise, kako stignu) idem u srednju ekonomsku skolu(HTT),treniram fudbal.Inace volim sve sportove.Na izvidjace idem od 2005. Razlozi: volim prirodu,druzenje,aktivnosti razne itd. Član SIOZ-a sam bio prosle godine no sada nisam ,,, Smile Very Happy
Ako bi neko nesto zelio vise znati o meni neka pita slobodno...heh-.....

Izvidjacki pozdrav :
V-O-Z-D-R-A Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Ammar




Broj komentara : 5
Mjesto : Doboj Istok
Registration date : 2009-01-18

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 12:46 pm

pozz ja sam Ammar Hadzic iz Doboj Istoka clan sam odreda izvidjaca "VRBA "doboj istok,.
Na vrh Go down
Ajdin
Admin
Admin
Ajdin


Broj komentara : 137
Age : 36
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-22

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 10:38 pm

dobro nam dosao Amare
nadam se da ces biti aktivan na nasem forumu
da ces nas upucivati o aktivnostima iz vaseg odreda,
te da ces uspjeti razmjeniti iskustva, a mi cemo se truditi da vam pomognemo koliko god mozemo, posto si rekao da ste tek osnovali odred

jos jednom dobro dosao i hvala Very Happy
Na vrh Go down
http://www.ajdintursanovic.blogger.ba
Ammar




Broj komentara : 5
Mjesto : Doboj Istok
Registration date : 2009-01-18

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 10:18 am

hvala hvala,ma treba mala pomoc oko bloga ako moze Very Happy ,.jesmo tek osnovani ali smo i mali vec nekoliko sastanaka i takmicenja kao i zimovanja
Na vrh Go down
Ajdin
Admin
Admin
Ajdin


Broj komentara : 137
Age : 36
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-22

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeThu Jan 22, 2009 12:49 pm

Ammar (citat):
hvala hvala,ma treba mala pomoc oko bloga ako moze Very Happy ,.jesmo tek osnovani ali smo i mali vec nekoliko sastanaka i takmicenja kao i zimovanja

moze samo pitaj, tu smo hehehehe
izvidjci smo Smile

ako oces mozes me ovdje pitati
ili na msn ajdin_tursanovic@hotmail.com i pomoci cu ti
Na vrh Go down
http://www.ajdintursanovic.blogger.ba
Mijat

Mijat


Broj komentara : 3
Age : 32
Mjesto : Nis
Registration date : 2009-07-11

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 2:56 pm

Z-D-R-A-V-O Swima!!!!
Ja sam Mijat Pavlicic iz Nisa i (manje bitno) '92 sam godiste, clan sam O.I. "LOLA" od pocetka 2008 godine.... Ove godine postao sam vodnik Very Happy - vod "Beli orao"!!! Very Happy Very Happy

Obozavam da slusam domacu muziku uglavnom POP, malo narodnu, nesto malo stranu.....i naravno obozavam nas kamp koji se nalazi u CG tacnije u Stolivu, pa ako zelite i vi da letujete (pardon) samo izvolite....

Veliki pozdrav za TAMARU i vod "Mackice" Very Happy Very Happy Very Happy

Ako vas nesto vise interesuje slobodno pitajte... PA TU SMO DA SE DRUZIMO!!!! Zar ne?

Z-D-R-A-V-O
Na vrh Go down
Ajdin
Admin
Admin
Ajdin


Broj komentara : 137
Age : 36
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-22

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 7:28 pm

Mijat (citat):
Z-D-R-A-V-O Swima!!!!
Ja sam Mijat Pavlicic iz Nisa i (manje bitno) '92 sam godiste, clan sam O.I. "LOLA" od pocetka 2008 godine.... Ove godine postao sam vodnik Very Happy - vod "Beli orao"!!! Very Happy Very Happy

Obozavam da slusam domacu muziku uglavnom POP, malo narodnu, nesto malo stranu.....i naravno obozavam nas kamp koji se nalazi u CG tacnije u Stolivu, pa ako zelite i vi da letujete (pardon) samo izvolite....

Veliki pozdrav za TAMARU i vod "Mackice" Very Happy Very Happy Very Happy

Ako vas nesto vise interesuje slobodno pitajte... PA TU SMO DA SE DRUZIMO!!!! Zar ne?

Z-D-R-A-V-O

Pozdrav Mijate nadam se da ces biti stalni posjetilac naseg foruma
trenutno je malo zamro nas forum, ali to je zbog naseg ljetovanja na Borackom jezeru gdje je vecina nasih clanova
drago mi je da si se registrovao i hvala na pozivu na vase ljetovanje, ali et mi tebe onda pozivamo na nase Smile
Nadam se da cemo se druziti, razmjenivati iskustva, pomagati jedni drugima u radu i ko zna sta jas
jos jednom dobro dosao i pozdravljam te sa Z-D-R-A-V-O
Na vrh Go down
http://www.ajdintursanovic.blogger.ba
Mijat

Mijat


Broj komentara : 3
Age : 32
Mjesto : Nis
Registration date : 2009-07-11

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeTue Jul 14, 2009 8:30 am

Hvala, bolje vas nasao.
Hvala na pozivu za Boracko jezero, ali ja vec sutra idem u Stoliv Very Happy,
naravno da cu stalno posecivati forum, jer da necu ne bih se ni registrovao XD XD.
A sto se tice clanova to nije bitno, bitno je zezanje dal nas je 5 ili 500 svejedno je Smile
Z-D-R-A-V-O
Na vrh Go down
LuDaK

LuDaK


Broj komentara : 2
Age : 31
Mjesto : Zenica
Registration date : 2009-07-12

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 6:51 am

Z-D-R-A-V-O Very Happy
Ja sam Mirza Ganic iz Zenice sam i '93 sam godiste, clan sam O.I "Zmajevac" od sredine 2008 godine... Ove godine sam zavrsio "IKŠ" (Izvidjacka Kadrovska Škola) i dobio sam 1. zvijezdu...
Nemam svoj vod i mislim da necu ni pravit svoj licni vod... Posto nisam jos za toga... Very Happy
Od muzike slusam metal... najvise...
Treniram parkour i street dance...
Toliko od mene
Z-D-R-A-V-O!
Na vrh Go down
http://www.fazon.ba
emir_scout
Admin
Admin
emir_scout


Broj komentara : 61
Age : 32
Mjesto : Zenica BiH
Registration date : 2008-04-24

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeThu Aug 13, 2009 6:58 am

LuDaK (citat):
Z-D-R-A-V-O Very Happy
Ja sam Mirza Ganic iz Zenice sam i '93 sam godiste, clan sam O.I "Zmajevac" od sredine 2008 godine... Ove godine sam zavrsio "IKŠ" (Izvidjacka Kadrovska Škola) i dobio sam 1. zvijezdu...
Nemam svoj vod i mislim da necu ni pravit svoj licni vod... Posto nisam jos za toga... Very Happy
Od muzike slusam metal... najvise...
Treniram parkour i street dance...
Toliko od mene
Z-D-R-A-V-O!

Hvala i tebi LuDaK ... nadamo se da ces biti stalni posjetilac naseg foruma ...
Na vrh Go down
zelena




Broj komentara : 1
Age : 60
Mjesto : split
Registration date : 2009-08-26

Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 7:53 am

Skoro pa me sram pisati o sebi... Very Happy
Vi svi mladost a mene sin prerastao.
Izviđač sam već 41 godinu, krenula sa 4.
Nekad član o.i. Duško Mrduljaš, sad sk "Marjan" iz Splita.
Aktivna, volim putovanja, upoznavanja novih mjesta i ljudi, programski instruktor prve pomoći, volim čvorove, paljenje vatre,...
A da, skoro sam zaboravila: ja sam Lada a najviše volim zelenu boju.
www.sk-marjan.hr
scoutlada@gmail.com
Na vrh Go down
http://sk-marjan.hr
Sponsored content





Predstavite se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Predstavite se
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum izviđača Zenice, BiH ali i Balkana :: O forumu :: Predstavljanje članova-
Idi na: