Forum izviđača Zenice, BiH ali i Balkana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum izviđača Zenice, BiH ali i Balkana

Mjesto susreta izviđača na internetu
 
PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(

Go down 
+4
BugsBUnny
Đena
Ajdin
azemir
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 2:30 am

E ljudi moji kada budete isli na bivak uz 3KM za nocenje,ponesite obavezno 1KM za kuhinju.Naime od sada se placa i koristenje kuhinje 3+1=4KM... Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Ajdin
Admin
Admin
Ajdin


Broj komentara : 137
Age : 36
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-22

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 7:53 am

nije Ademire poskupljelo
uvijek je bilo tako
samo sto mi kadrovi nismo placali kuhinju
sam toliko da se nebi sirile ne tacne informacije

hehehehe
Na vrh Go down
http://www.ajdintursanovic.blogger.ba
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 7:55 am

Ajdin (citat):
nije ademire poskupilo
uvjek je bilo tako
samo sto mi kadrovi nismo placali kuhinju
sam toliko da se nebi sirile netacne informacije

hehehehe

jbg opet je isto kako god da kazes skuplje je za 1KM...hehehehe
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:06 am

pa da ali u pravu su Very Happy
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:09 am

Đena (citat):
pa da ali u pravu su Very Happy

neznam koliko su upravu!!! Evil or Very Mad
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:13 am

ja znam da su u pravu....
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:13 am

Đena (citat):
ja znam da su u pravu....

argument?
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:18 am

zato sto svi koristimo njihovo suđe i ostalo a u pravilniku lijepo piše korištenje 1 km +
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:20 am

sve je to ok...
ali mi je fakat smjesno da kadrovi placaju koristenje kuhinje
to je moje misljenje Very Happy
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:23 am

pa dobro...amlo vise novca nije na odmet ali eto kad vazi i za druge...nek vazi i za nas
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:24 am

Đena (citat):
pa dobro...amlo vise novca nije na odmet ali eto kad vazi i za druge...nek vazi i za nas

nebitno...
svak ima svoje misljenje
meni se to licno nesvidja
al eto sta je tu je Very Happy
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:27 am

a kome se svidja....niko ne zeli davati pare..al govorim ti realno gledajuci
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:29 am

Đena (citat):
a kome se svidja....niko ne zeli davati pare..al govorim ti realno gledajuci

nemoj ti meni realno gledajuci....hehehehe
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:30 am

Very Happy
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:31 am

Đena (citat):
Very Happy

ja sam nerealan;)
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
BugsBUnny




Broj komentara : 43
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 2:53 pm

mislim da ta jedna marka ne znaci nista svezu...i da bi nocenje u domu za nas clanove trebalo da bude tek neka simbolicna cijena, iskljucivo iz razloga sto niko taj dom ne pazi ko mi i niko ga ne ocisti kao mi...
mislim da bi cijena trebala biti pristupacna svima jel niko od nas nema neka fiksna primanja... Suspect
Na vrh Go down
Dunnja

Dunnja


Broj komentara : 17
Age : 33
Mjesto : Sarajevo =))
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 2:35 pm

Meni je to sasvim OK ... cijena mi je uvijek bila prihvatljiva i vishe od toga ... a ta jedna markica nista ne znaci ....
to je super .... =)
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 9:32 am

Dunnja (citat):
Meni je to sasvim OK ... cijena mi je uvijek bila prihvatljiva i vishe od toga ... a ta jedna markica nista ne znaci ....
to je super .... =)

markica po markica sto i jedna markica Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 1:15 pm

pa jest simbolicna cijena...i sto dunja kazem mislim da je prihvatljiva cijena
Na vrh Go down
Majac!
Moderator
Moderator
Majac!


Broj komentara : 125
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-04-23

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 1:41 am

BugsBUnny (citat):
mislim da ta jedna marka ne znaci nista svezu...i da bi nocenje u domu za nas clanove trebalo da bude tek neka simbolicna cijena, iskljucivo iz razloga sto niko taj dom ne pazi ko mi i niko ga ne ocisti kao mi...
mislim da bi cijena trebala biti pristupacna svima jel niko od nas nema neka fiksna primanja... Suspect
POTPIS pirat
Na vrh Go down
http://majac.blogger.ba
BugsBUnny




Broj komentara : 43
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 3:03 am

ok... ako se svi slazete da cijena prihvatljiva i da je simolicna, super i ja se slazem
poskupljenje od marke nista ne znaci sa 3 na 4 sta je to...ove godine...ali ako ste u stanju prihvatiti cijenu od 4 km onda morate biti u sanju da prihvatiti slijedece godine cijenu od 5 marak pa one tamo od 6 i sve tako Very Happy tongue
Na vrh Go down
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 8:03 am

eh sad pretjerujes...sad ti kazem ova se povecala s razlogom....jest da smo mi tamo stalni....ali opet...koristimo svi to suđe pa ga ponekad i razbijemo itd....
tako da 5 ili 6 nece 100 % biti bar ne za nas Very Happy
Na vrh Go down
Majac!
Moderator
Moderator
Majac!


Broj komentara : 125
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-04-23

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 9:04 am

BugsBUnny (citat):
ok... ako se svi slazete da cijena prihvatljiva i da je simolicna, super i ja se slazem
poskupljenje od marke nista ne znaci sa 3 na 4 sta je to...ove godine...ali ako ste u stanju prihvatiti cijenu od 4 km onda morate biti u sanju da prihvatiti slijedece godine cijenu od 5 marak pa one tamo od 6 i sve tako Very Happy tongue
joj Bugs kak se mijenjas kako vjetar puse..ako si bio kontra te 4 km ostani do kraja a ne sad slazes se da poskupljenje od marke nista ne znaci... Surprised
Na vrh Go down
http://majac.blogger.ba
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 10:38 am

BugsBUnny (citat):
ok... ako se svi slazete da cijena prihvatljiva i da je simolicna, super i ja se slazem
poskupljenje od marke nista ne znaci sa 3 na 4 sta je to...ove godine...ali ako ste u stanju prihvatiti cijenu od 4 km onda morate biti u sanju da prihvatiti slijedece godine cijenu od 5 marak pa one tamo od 6 i sve tako Very Happy tongue

potpis Very Happy
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
BugsBUnny




Broj komentara : 43
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-24

Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 11:24 am

Đena (citat):
eh sad pretjerujes...sad ti kazem ova se povecala s razlogom....jest da smo mi tamo stalni....ali opet...koristimo svi to suđe pa ga ponekad i razbijemo itd....
tako da 5 ili 6 nece 100 % biti bar ne za nas Very Happy

koliko ja znam cijene nikad nisu isle na dole...vjeruj mi...
politika kuce tongue
Na vrh Go down
Sponsored content





Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(   Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:( Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nocenje u izvidjackom domu Smetovi poskupljelo!!!:(
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Smetovi ili Boracko jezero:)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum izviđača Zenice, BiH ali i Balkana :: Razno-
Idi na: