Forum izviđača Zenice, BiH ali i Balkana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum izviđača Zenice, BiH ali i Balkana

Mjesto susreta izviđača na internetu
 
PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  

 

 Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor

Go down 
+4
Dalpiko
Đena
azemir
Ajdin
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeTue May 06, 2008 9:33 am

hehehe ma opet Very Happy
dobro je da idemo Very Happy
hehe al zato hajmo nagovorit da idemo u Srbiju Very Happy
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeTue May 06, 2008 9:34 am

Đena (citat):
hehehe ma opet Very Happy
dobro je da idemo Very Happy
hehe al zato hajmo nagovorit da idemo u Srbiju Very Happy

e to je vec prevelik zalogaj Very Happy
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeTue May 06, 2008 9:34 am

ma znam.....al pokusat Very Happy
Na vrh Go down
Dalpiko




Broj komentara : 7
Registration date : 2008-04-26

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeThu May 08, 2008 1:40 pm

mene je jedna stvar veceras strasno razocarala...svi, al bash svi osim mene su bili na nekom od spiskova za takmicenje,samo mene nije bilo ni u planu..ne razumijem zashto..da sam barem bio pod 14 upitnika,nema veze bitno mi je bilo da je neko u ovom savezu mislio i na mene...

stvarno su me svi razocarali i ne razumijem cime sam to zasluzio??? Sad Sad

et toliko od mene Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
emir_scout
Admin
Admin
emir_scout


Broj komentara : 61
Age : 32
Mjesto : Zenica BiH
Registration date : 2008-04-24

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeThu May 08, 2008 2:08 pm

Dalpiko (citat):
mene je jedna stvar veceras strasno razocarala...svi, al bash svi osim mene su bili na nekom od spiskova za takmicenje,samo mene nije bilo ni u planu..ne razumijem zashto..da sam barem bio pod 14 upitnika,nema veze bitno mi je bilo da je neko u ovom savezu mislio i na mene...

stvarno su me svi razocarali i ne razumijem cime sam to zasluzio??? Sad Sad

et toliko od mene Sad Sad Sad Sad

slazem se al i mene jos nest razocaralo ... kaze ima viska ekipa kriza se ZMAJEVAC odma zmajevac ni 5 ni 6 .... Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
Na vrh Go down
Gost
Gost




Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeThu May 08, 2008 2:38 pm

emir_scout (citat):
Dalpiko (citat):
mene je jedna stvar veceras strasno razocarala...svi, al bash svi osim mene su bili na nekom od spiskova za takmicenje,samo mene nije bilo ni u planu..ne razumijem zashto..da sam barem bio pod 14 upitnika,nema veze bitno mi je bilo da je neko u ovom savezu mislio i na mene...

stvarno su me svi razocarali i ne razumijem cime sam to zasluzio??? Sad Sad

et toliko od mene Sad Sad Sad Sad

slazem se al i mene jos nest razocaralo ... kaze ima viska ekipa kriza se ZMAJEVAC odma zmajevac ni 5 ni 6 .... Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

nije viska ekipa, nego jednostavno nece ici 2 ekipe u Bijeljinu, ice ona jaca i gotovo
Na vrh Go down
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeThu May 08, 2008 2:45 pm

pa vidi se da ne shvatate...mislim zasto odmah niste pitali to na sastanku...ha ya
ti almedine nisi bio na spisku zbog toga sto si isao u dubicu...jest da su zaim i keka isli no oni su se pokazali kao bolji stoga su stavljeni jos jednom
a sto se tice te druge ekipe emire jedan dio zmajevca ide na takmicenje u prijedor...prema tome nema tu zmajevca ili ne zmajevca
kada se ide na takmicenje salju se ekipe ispred saveza a ne ispred zmajevca...prema tome iz svakog odreda bude po 1 ili 2 ali se tako zadesilo da je ta 2. neplanirana ekipa bila sva iz zmajevca..ali nazalost nemamo prevozna sredsvtva za tu drugu ekipu.....tajko da otpada...mislim ipak je logicnije da posaljemo ekipu koja zna sve nego neku koja ne zna nista...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeThu May 08, 2008 4:22 pm

Đena (citat):
pa vidi se da ne shvatate...mislim zasto odmah niste pitali to na sastanku...ha ya
ti almedine nisi bio na spisku zbog toga sto si isao u dubicu...jest da su zaim i keka isli no oni su se pokazali kao bolji stoga su stavljeni jos jednom
a sto se tice te druge ekipe emire jedan dio zmajevca ide na takmicenje u prijedor...prema tome nema tu zmajevca ili ne zmajevca
kada se ide na takmicenje salju se ekipe ispred saveza a ne ispred zmajevca...prema tome iz svakog odreda bude po 1 ili 2 ali se tako zadesilo da je ta 2. neplanirana ekipa bila sva iz zmajevca..ali nazalost nemamo prevozna sredsvtva za tu drugu ekipu.....tajko da otpada...mislim ipak je logicnije da posaljemo ekipu koja zna sve nego neku koja ne zna nista...

ma ne mozes ti to njima dokazati, almedin je previse mlad da bi tako nesto shvatio, kad dodje u nase godine lakse ce kontati neke stvari
Na vrh Go down
Ajdin
Admin
Admin
Ajdin


Broj komentara : 137
Age : 36
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-22

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeThu May 08, 2008 4:24 pm

Zaim (citat):
Đena (citat):
pa vidi se da ne shvatate...mislim zasto odmah niste pitali to na sastanku...ha ya
ti almedine nisi bio na spisku zbog toga sto si isao u dubicu...jest da su zaim i keka isli no oni su se pokazali kao bolji stoga su stavljeni jos jednom
a sto se tice te druge ekipe emire jedan dio zmajevca ide na takmicenje u prijedor...prema tome nema tu zmajevca ili ne zmajevca
kada se ide na takmicenje salju se ekipe ispred saveza a ne ispred zmajevca...prema tome iz svakog odreda bude po 1 ili 2 ali se tako zadesilo da je ta 2. neplanirana ekipa bila sva iz zmajevca..ali nazalost nemamo prevozna sredsvtva za tu drugu ekipu.....tajko da otpada...mislim ipak je logicnije da posaljemo ekipu koja zna sve nego neku koja ne zna nista...

ma ne mozes ti to njima dokazati, almedin je previse mlad da bi tako nesto shvatio, kad dodje u nase godine lakse ce kontati neke stvari

nemojte nasu bebicu zafrkavati
on je bebica u nasem odredu i trebate da ga pazite, mazite i sl.
Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://www.ajdintursanovic.blogger.ba
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 2:29 am

Zaim (citat):
emir_scout (citat):
Dalpiko (citat):
mene je jedna stvar veceras strasno razocarala...svi, al bash svi osim mene su bili na nekom od spiskova za takmicenje,samo mene nije bilo ni u planu..ne razumijem zashto..da sam barem bio pod 14 upitnika,nema veze bitno mi je bilo da je neko u ovom savezu mislio i na mene...

stvarno su me svi razocarali i ne razumijem cime sam to zasluzio??? Sad Sad

et toliko od mene Sad Sad Sad Sad

slazem se al i mene jos nest razocaralo ... kaze ima viska ekipa kriza se ZMAJEVAC odma zmajevac ni 5 ni 6 .... Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

nije viska ekipa, nego jednostavno nece ici 2 ekipe u Bijeljinu, ice ona jaca i gotovo

neznam u cemu je fazon i sto ste razocarani
bit ce takmicenja Very Happy
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 2:31 am

[/quote]nemojte nasu bebicu zafrkavati
on je bebica u nasem odredu i trebate da ga pazite, mazite i sl.
Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]

zato ti i jesu svi razmazeni u odredu.....sorry ali je tako!!!NECU NIKOG DA IMENUJEM:)
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 2:32 am

u svakom slucaju sretno vam u Prijedoru!!!!
osvojite neko mjesto Very Happy
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Gost
Gost




Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 2:42 am

azemir (citat):
nemojte nasu bebicu zafrkavati
on je bebica u nasem odredu i trebate da ga pazite, mazite i sl.
Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]

zato ti i jesu svi razmazeni u odredu.....sorry ali je tako!!!NECU NIKOG DA IMENUJEM:)[/quote]

ajd ne seri, mene boli kurac hocu li ici ili ne, a sto neki ljudi u odredu nece da shvate da ne mogu raditi kako je njima po volji to je njihov problem i nemoj pricati gluposti, nije niko razmazen nego su se pojedinci previse nalozili na ta takmicenja, znamo mi da drugi odredi i njihovi nacelnici imaju nesto protiv naseg ali to nam nista ne predstavlja
Na vrh Go down
Gost
Gost




Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 2:52 am

azemir (citat):
nemojte nasu bebicu zafrkavati
on je bebica u nasem odredu i trebate da ga pazite, mazite i sl.
Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]

zato ti i jesu svi razmazeni u odredu.....sorry ali je tako!!!NECU NIKOG DA IMENUJEM:)[/quote]

i imenuj slobodno, kad mozes reci da je neko razmazen, mozes reci i ko
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 2:54 am

Zaim (citat):
azemir (citat):
nemojte nasu bebicu zafrkavati
on je bebica u nasem odredu i trebate da ga pazite, mazite i sl.
Very Happy Very Happy Very Happy

zato ti i jesu svi razmazeni u odredu.....sorry ali je tako!!!NECU NIKOG DA IMENUJEM:)[/quote]

ajd ne seri, mene boli kurac hocu li ici ili ne, a sto neki ljudi u odredu nece da shvate da ne mogu raditi kako je njima po volji to je njihov problem i nemoj pricati gluposti, nije niko razmazen nego su se pojedinci previse nalozili na ta takmicenja, znamo mi da drugi odredi i njihovi nacelnici imaju nesto protiv naseg ali to nam nista ne predstavlja[/quote]

nemam nist protiv ja sam samo citirao komentar Ajdinov...procitaj malo bolje Very Happy
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Gost
Gost




Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 3:00 am

azemir (citat):
Zaim (citat):
azemir (citat):
nemojte nasu bebicu zafrkavati
on je bebica u nasem odredu i trebate da ga pazite, mazite i sl.
Very Happy Very Happy Very Happy

zato ti i jesu svi razmazeni u odredu.....sorry ali je tako!!!NECU NIKOG DA IMENUJEM:)

ajd ne seri, mene boli kurac hocu li ici ili ne, a sto neki ljudi u odredu nece da shvate da ne mogu raditi kako je njima po volji to je njihov problem i nemoj pricati gluposti, nije niko razmazen nego su se pojedinci previse nalozili na ta takmicenja, znamo mi da drugi odredi i njihovi nacelnici imaju nesto protiv naseg ali to nam nista ne predstavlja[/quote]

nemam nist protiv ja sam samo citirao komentar Ajdinov...procitaj malo bolje Very Happy[/quote]

pa kazes da su svi razmazeni, sto nije istina, pricas, a ne znas o cemu pricas
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 3:04 am

Zaim (citat):
azemir (citat):
Zaim (citat):
azemir (citat):
nemojte nasu bebicu zafrkavati
on je bebica u nasem odredu i trebate da ga pazite, mazite i sl.
Very Happy Very Happy Very Happy

zato ti i jesu svi razmazeni u odredu.....sorry ali je tako!!!NECU NIKOG DA IMENUJEM:)

ajd ne seri, mene boli kurac hocu li ici ili ne, a sto neki ljudi u odredu nece da shvate da ne mogu raditi kako je njima po volji to je njihov problem i nemoj pricati gluposti, nije niko razmazen nego su se pojedinci previse nalozili na ta takmicenja, znamo mi da drugi odredi i njihovi nacelnici imaju nesto protiv naseg ali to nam nista ne predstavlja

nemam nist protiv ja sam samo citirao komentar Ajdinov...procitaj malo bolje Very Happy[/quote]

pa kazes da su svi razmazeni, sto nije istina, pricas, a ne znas o cemu pricas[/quote]

sto neznaci da ti nisi razmazen...hehehehe
dobro,dobro pogresno sam se izrazio...
nemoras biti sad ljut....
ili si se ufurao u ulogu admina ili zamjenika nacelnika...hehehehehe lol!
jos nesto cu reci svako voli svoje,taKO da ja volim "LISAC" i za mene je to najbolji odred Very Happy
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Gost
Gost




Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 3:12 am

azemir (citat):
Zaim (citat):
azemir (citat):
Zaim (citat):
azemir (citat):
nemojte nasu bebicu zafrkavati
on je bebica u nasem odredu i trebate da ga pazite, mazite i sl.
Very Happy Very Happy Very Happy

zato ti i jesu svi razmazeni u odredu.....sorry ali je tako!!!NECU NIKOG DA IMENUJEM:)

ajd ne seri, mene boli kurac hocu li ici ili ne, a sto neki ljudi u odredu nece da shvate da ne mogu raditi kako je njima po volji to je njihov problem i nemoj pricati gluposti, nije niko razmazen nego su se pojedinci previse nalozili na ta takmicenja, znamo mi da drugi odredi i njihovi nacelnici imaju nesto protiv naseg ali to nam nista ne predstavlja

nemam nist protiv ja sam samo citirao komentar Ajdinov...procitaj malo bolje Very Happy

pa kazes da su svi razmazeni, sto nije istina, pricas, a ne znas o cemu pricas[/quote]

sto neznaci da ti nisi razmazen...hehehehe
dobro,dobro pogresno sam se izrazio...
nemoras biti sad ljut....
ili si se ufurao u ulogu admina ili zamjenika nacelnika...hehehehehe lol!
jos nesto cu reci svako voli svoje,taKO da ja volim "LISAC" i za mene je to najbolji odred Very Happy[/quote]

jest ti si citirao ajdinov komentar u kojem Ajdin zajebaje Almedina jer je najmladji u odredu, a ti kazes da su svi razmazeni, ja ih sve malo bolje znam i niko nije razmazen, a sad se udostoji i reci ko je to po tebi razmazen i po cemu si taj zakljucak donjeo
Na vrh Go down
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 9:52 am

oo jao momaka sto se prepucavaju....
moje misljenje je da se zmajevac iako sam ja u njemu pravo nalozio na ta takmicenja...a pojedinci ne shvataju da ima ljudi koji su tu u savezu 7 godina duze nego oni i da vrijednije rade nego oni...prema tome ne mogu se ljutit ili bilo sta prigovarat
oni imaju sad sansu da se dokazu kao vodnici....a kasnije kao takmicari..a opet im se pruza da idu kao takmicari vec sad
Na vrh Go down
Gost
Gost




Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 10:02 am

Đena (citat):
oo jao momaka sto se prepucavaju....
moje misljenje je da se zmajevac iako sam ja u njemu pravo nalozio na ta takmicenja...a pojedinci ne shvataju da ima ljudi koji su tu u savezu 7 godina ,duze su tu nego oni i da vrijednije rade nego oni...prema tome ne mogu se ljutit ili bilo sta prigovarat
oni imaju sad sansu da se dokazu kao vodnici....a kasnije kao takmicari..a opet im se pruza da idu kao takmicari vec sad

pa to nasim pojedincima ne mozes dokazati
Na vrh Go down
Majac!
Moderator
Moderator
Majac!


Broj komentara : 125
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-04-23

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 10:12 am

de ba ljudi uvijek se na takmicenje salju,iskusniji,stariji.,..ljudi koji su svojim radom zasluzili tu cast da idu na takmicenje i predstavljaju svoj grad..
Na vrh Go down
http://majac.blogger.ba
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 10:22 am

Majac! (citat):
de ba ljudi uvijek se na takmicenje salju,iskusniji,stariji.,..ljudi koji su svojim radom zasluzili tu cast da idu na takmicenje i predstavljaju svoj grad..

pa naravno!!! Very Happy
a to sam ja:)
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Đena
Moderator
Moderator
Đena


Broj komentara : 170
Mjesto : Zenica :D
Registration date : 2008-04-23

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 10:27 am

ma djes ti iskusnijji i stariji
Na vrh Go down
azemir
Admin
Admin
azemir


Broj komentara : 369
Age : 35
Mjesto : Zenica, Bosna i Hercegovina
Registration date : 2008-04-24

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 10:35 am

Đena (citat):
ma djes ti iskusnijji i stariji

tu i tamo sam iskusan,ali Bogami sam stariji... Very Happy
Na vrh Go down
http://oilisac.blogger.ba
Ajdin
Admin
Admin
Ajdin


Broj komentara : 137
Age : 36
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-04-22

Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitimeFri May 09, 2008 9:16 pm

azemir (citat):
nemojte nasu bebicu zafrkavati
on je bebica u nasem odredu i trebate da ga pazite, mazite i sl.
Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]

zato ti i jesu svi razmazeni u odredu.....sorry ali je tako!!!NECU NIKOG DA IMENUJEM:)[/quote]

Nerazumijem komentar
trazim objasnjenje cim te vidim
Na vrh Go down
http://www.ajdintursanovic.blogger.ba
Sponsored content





Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor   Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Izviđači višeboj " Kozara 2008 " Prijedor
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Smotra i takmicenje odreda izvidjaca " Zmajevac " Zenica
» 8. Smotra Saveza izvidjaca Srbije "100 godina mladi" 2011. godine

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum izviđača Zenice, BiH ali i Balkana :: SIBiH :: SIRS :: Akcije-
Idi na: